Home Fashion

Fashion

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

U nda nga Arbenita, Fero shihet në krah me një femër tjetër

Fero shihet në krah me një femër tjetër.Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit. Fillimisht u mësua se çifti ka...

Bebe Rexha shtrihet urgjent në spital, çka i ndodhi

Bebe Rexha është shtrirë në spital.Bebe Rexha ka shqetësuar fansat e saj, duke njoftuar se ajo nuk është mirë me shëndet, andaj është detyruar...

Dauti e thërret “seniorita”, Lola shkrihet e tëra

Kështu i pëlqen Loles ta thërrasë Dauti.Lola është bashkëshortja e deputetit nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, e cila është bërë mjaft e dashur...

A janë këto dy policet më të bukura që ka Kosova

Puna e policisë në Kosovë llogaritet më shumë si një punë për meshkuj, por ka edhe femra që ushtrojnë këtë profesion me shumë përkushtim. Në...

Sa janë xheloze për burrat gratë kosovare, ja çfarë thonë ato

Në një grup të mbyllur në rrjetet sociale, një grup i femrave si temë të ditës kishin tradhëtinë në çift. Shumë nga to thonë se...

Dështimi i artistëve në zgjedhjet e 6 tetorit

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve sot me 7 Nëntor,ka shpallur rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të jashtëzakonshme që u mbajtën me 6 Tetor, shkruan Indeksonline. Nga disa...

Miss-i i parë i Turqisë ishte shqiptare, ja kush ishte ajo

Konkursin e bukurisë të organizuar për herë të parë në Turqi në vitin 1936 e fitoi vajza nga Çamëria, Haxhire Mirushoglu. Bukuroshja, ishte me perjardhje...

Arta Nitaj joshëse në paraqitjen e fundit

Aktorja shqiptare Arta Nitaj njihet për rolin e saj në serialin “O Sa Mirë” si Xhesika, ku ka fituar simpatinë e publikut, shkruan Indeksonline.Ajo...

Xheisoni: Publikon një foto, befason gjithë publikun. Ja se çfarë mbanë në dorë

Vogëlushi Xheison Bafti rrëmbeu menjëherë zemrat e publikut, që pas shfaqjes së tij në “Kurthin e Piter Pan”, me çiltërisinë e tij dhe me...

La punën për t’u kujdesur për fëmijët, nëna tregon se si po fiton mbi...

Një nënë që ka lënë punën për t’u kujdesur për dy fëmijët e saj, ka zbuluar se si ka arritur të fitojë afro 560...

Stay connected

74,889FansLike
944FollowersFollow
- Advertisement -

Latest article

Fiti pas dobësimit, bën një ndryshim të madh edhe në pamje

Filloreta Raçi është emri i këngëtares që në publik njihet me emrin artistik, Fifi.Ndonëse e re në moshë, Fifi tani është një këngëtare dhe...

Xhensila shkon me u rregullua të Sellma, në këtë gjendje ka përfunduar

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo dhe aktori i njohur, Bes Kallaku janë një prej çifteve më të përfolura...

Kaltrina Selimi s’po mund ta përballojë humbjen e nënës, ka këtë mesazh për fansat

Kaltrina Selimi para pak ditëve ka marrë lajmin e hidhur se ka ndërruar jetë nëna e saj. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja...