Home Lajme z. Arsimi dhe Ekonomi

z. Arsimi dhe Ekonomi

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

E çuditshme: Një fakultet në Kosovë shtyn afatin e provimeve shkaku i su*lme*ve të...

0
Fakulteti i Mjekësisë ka bërë një njoftim të çud*itshëm sot në faqen e saj. Ky Fakultet ka njoftuar se shtynë afatin e provimeve të...

Bizneset në hall për shkak të mosmiratimit të buxhetit

Mosmiratimi i buxhetit vë në hall bizneset.Asnjë projekt i ri kapital nuk mund të fillojë së zbatuari për shkak të mungesës së miratimit të...

E çuditshme: Një fakultet në Kosovë shtyn afatin e provimeve shkaku i sulmeve të...

Fakulteti i Mjekësisë ka bërë një njoftim të çuditshëm sot në faqen e saj. Ky Fakultet ka njoftuar se shtynë afatin e provimeve të...

Afro 50 milionë euro në vit tjetërsohen nga injorimi i centave në tregun kosovar

Injorimi i centave në tregun kosovar, afro 50 milionë euro në vit tjetërsohen.Sa herë që qytetarët e Kosovës blejnë diçka, kusuri i centave për...

Kërkohet më shumë punë rreth arsimit për të rritur në Kosovë

Arsimi për të rritur në Kosovë aktualisht ofrohet në mënyrë të kënaqshme, por për të pasur një arsim më kualitativ duhet që institucionet e...

Gigabyte GeForce GTX 950 Review: Pricing Is Everything

0
All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

New movies and TV shows to stream on Netflix, Amazon and Hulu

0
All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

The Pros and Cons of Permanent Make-up

0
All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

Boxtrade Lands $50 Million In Another New Funding Round

0
All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

The Secret to Your Company’s Financial Health

0
All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

Stay connected

76,075FansLike
920FollowersFollow
- Advertisement -

Latest article

Albin Kurti i bindur: Disa persona të LDK-së duan ta shtyjnë deri në fund...

0
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, po shprehet i bindur se ka brenda LDK-së që nuk e duan koalicionin me të.Ndërsa ka thënë se...

Kryeministri Haradinaj: Gjermania sot mori një vendim të madh për Kosovën, tani më afër...

0
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se Gjermania sot ka marrë një vendim të madh për raportet në mes të dy shteteve, dhe...

Flaka Krelani joshëse nga dhoma e gjumit, pozon me puro në dorë

0
Flaka Krelani duket joshëse në foton e fundit.Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani ka pozuar joshëse në Instagram. Ajo ka zgjedhur që me ndjekësit ta...