Sunday, April 11, 2021

“Grusht Shteti”/ Sapo U Paralajmërua, Ngrihet Alarmi, Pas Kontrollorëve Të Aeroportit, Tjetër Grevë, Publikohen...

Sindikata e Shërbimeve Policore të Shqipërisë në një deklaratë për media ka paralajmëruar protestë pasi sikurse pretendojnë, u janë shkelur të drejtat. Nëpërmjet një deklarate,...

“Po Më Kontrollojnë Mua Dhe Familjen, Pamjet Ja Kanë Dhënë…”. Denoncimi I Rëndë, Vajza...

Një ngjarje është denoncuar në polici nga A.R e cila pretendon se disa persona kanë instaluar një kamera sigurie në një banesë private, por...

O Zot Çfarë Horrori/ Ngjarje E Tmerrshme , Si U Gjetën Kufomat E Burrit...

Një ngjarje tragjike ka tmerruar sot mbarë vendin. Policia ka bërë me dije me anë të një njoftimi se një 45-vjeçare është gjetur e...

Gazetari Në Lot! Mjeket Po Çmenden! Kengetari Shqiptar 35 Vjec Po Vd.Es Ne B.Urg

Gazetari i njohur shqiptar në Greqi, Shpëtim Zinxhiria, ka deno.ncuar një tjetër rast të një shqiptari, i cili ka mbetur sa.kat në burgun grek....

Brataj Këshillon Shqiptarët/ Kush Ka Kaluar Covid-19 Të Ketë Kujdes Me…!

Kreu i Urg jencës Kombëtare, Skënder Brataj ka dhënë një mesazh sqarues për personat, të cilët e kanë kaluar kor onavirusin dhe kanë shenja...

Vjen Lajmi BEFASUES Nga Gjermania Për Shqipërinë E Madhe Dhe Albin Kurtin

Vjen Lajmi BEFASUES Nga Gjermania Për Shqipërinë E Madhe Dhe Albin Kurtin. Gazetari gjerman i të përditshmes së famshme, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Michael Martens,...

Rama Flet Per Zgjatjen E Orës Policore: “Urgjent” Cfare I Kemi Kerkuar Komitetit Teknik

Duket se tashmë është kthyer në një traditë, kryeministri Edi Rama gjatë udhëtimeve të tij komunikon me kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste. Këtë...

Cfarë Po Ndodhë! Vjosa Osmani Merr Lajmin E MADHE Nga Liderët E Vendeve BOTËRORE!!..?

Presidentja Osmani pranon urime nga Presidenti i Italisë, shefi i politikës së jashtme të BE-së, si dhe presidentët e Shqipërisë, Turqisë, Malit të Zi...

“Jam Me Koro.Nav.Irus”, I Riu Tmerron 250 Pasagjerët E Avionit, Por E Pëson Keq...

Një i ri kanadez ka tmerruar pasagjerët e një aeroplani, pasi deklaroi se ishte infektuar me koronavirus. James Potok u tha pasagjerëve të tjerë...

Komentuesit te Liburn Aliu: Neve na mbyllët, vet shkuat në Shqipëri

Ministri i Infrastrukturës, Liburn Aliu së bashku me shumë zyrtarë të tjerë të Vetëvendosjes këtë vikend kanë ikur për në Shqipëri, me aryen për...

Stay connected

74,868FansLike
- Advertisement -

Latest article

“Humbje E Madhe, E Vështirë Me E Nis Ditën Me Një Lajm Të Trishtueshëm”....

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka dhënë pak më parë lajmin e hidhur të ndarjes nga jetra të Gazetares nga Shkodra, Anila Dushi duke...

Historia Që Na Rrëqethi Të Gjithëve/ Vajza Jetime Nuk Ka Festuar Kurrë Ditëlindjen, Zemrën...

Në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 këtë të premte u transmetua historia e një vajze në Rrëshen. Vajza e mitur quhet Jonida. S’ka...

“Grusht Shteti”/ Sapo U Paralajmërua, Ngrihet Alarmi, Pas Kontrollorëve Të Aeroportit, Tjetër Grevë, Publikohen...

Sindikata e Shërbimeve Policore të Shqipërisë në një deklaratë për media ka paralajmëruar protestë pasi sikurse pretendojnë, u janë shkelur të drejtat. Nëpërmjet një deklarate,...