Home Lifestyle

Lifestyle

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

E veshur e rregulluar si ‘loҫkë’ e vërtetë, Lotina ‘provokon’ me pozat e fundit

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Tashmë Lotina është e njohur për...

A e keni ditur, aktori i njohur me prejardhje shqiptare ishte në lidhje me...

Është ndër aktoret me të dashura turke.Alina Boz, aktorja e njohur e serialit “Mos ma lësho dorën” i cili është duke u transmetuar në...

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej ‘Sumru’ kur ishte e re!

U bë shumw e njohur të serialit ‘Mos ma lësho dorën’.Sumru është njëra prej protagonisteve të serialit “Mos ma lësho dorën”.Në këtë telenovelë ajo...

Disa muaj pas lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar trupi i Linda Halimit!

Muaj me parë u bë nënë për herë të parë.Më 11 mars këngëtarja e njohur nga Kosova, Lindita Halimi, së bashku me partnerin e...

Ja sa fiton për një natë Luana Vjollca

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po i jeton momentet me të lumtura të jetës.E nisi me moderim dhe i ka shkuar...

Ndryshim drastik i ‘Nermin’, tani bëhet ‘rebele’

‘Nermin’ u bë shumë e njohur të seriali ‘Jetë e hidhur’.Selin Demiratar është emri i një prej aktoreve më të njohura turke. Është roli i...

Remzie Osmani zbulon edhe një talent të saj

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.Remzie Osmani përveç muzikës, në mënyrë të përkryer di të...

Neca nuk di të gatuajë, shikoni ҫfarë bën kur vjen koha e drekës

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo. Tashmë edhe Neca është shumë e dashur...

Arianën nuk po e ndal shtatzënia, nuk do ta besoni ku ka shkuar tani

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.Ajo tani famën e madhe po e arrin...

Gresa provokon me pozën nga pushimet, por ku është burri i saj?

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ