Home Lifestyle Showbiz

Showbiz

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale. Sot ajo ka publikuar...
Është ndër aktoret me të dashura turke.Alina Boz, aktorja e njohur e serialit “Mos ma lësho dorën” i cili është duke u transmetuar në ekranin e RTV 21 është pjesë e pandashme e mediave roze në Turqi.Për 21-vjeçaren shkruhet...
U bë shumw e njohur të serialit ‘Mos ma lësho dorën’.Sumru është njëra prej protagonisteve të serialit “Mos ma lësho dorën”.Në këtë telenovelë ajo përforcon edhe më shumë sterotipet për njerkat, ngase ajo sillet shumë keq me fëmijet e...
Muaj me parë u bë nënë për herë të parë.Më 11 mars këngëtarja e njohur nga Kosova, Lindita Halimi, së bashku me partnerin e saj reperin Big D, u bënë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.Vogëlushen e tyre...
Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po i jeton momentet me të lumtura të jetës.E nisi me moderim dhe i ka shkuar mjaft mirë por Luana Vjollca nuk u mjaftua me kaq dhe zgjodhi që talentin ta...
‘Nermin’ u bë shumë e njohur të seriali ‘Jetë e hidhur’.Selin Demiratar është emri i një prej aktoreve më të njohura turke. Është roli i Nerminit në serialin ‘Jetë e hidhur’ ai që e bëri tejet të pëlqyer si në...
Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.Remzie Osmani përveç muzikës, në mënyrë të përkryer di të bëjë edhe diçka tjetër. Këngëtarja e njohur nga Kosova, Remzie Osmani, ka qenë e ftuar në...
Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo. Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më...
Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Ariana tani është shtatzënë...
Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo. Gresa pas martesës është shumë aktive...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ