Home Music

Music

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Bebe Rexha pozon pranë modeles me mbulesë, kështu e quan

Bebe Rexha ka disa fjalë për Halima Aden.Bebe Rexha së fundi ka qenë e pranishme në New York Fashion Week. Këngëtarja shqiptare ishte ftuar nga...

Learta publikon foto nga dyqani i saj, ia huq fort me veshjen

Learta Jakupi është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë.Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan...

Me Robertin u nda, po këtë unazë misterioze kush ja dhuroi Norës

“Roberti dhe Nora ndahen”, kjo ka qenë “melodia” e mediave rozë ditët e fundit.Pas 13 vitesh dashuri Nora dhe Roberti i dhanë fund mardhënies...

E pabesueshme: Kaq shumë ka rënë në peshë Big Mama

Çdo ditë po bie në peshë, askush nuk e ka besuar se Big Mama do bëhet kaq “hot”.Big Mama po vazhdon të jetë një...

Vetëm pak ditë pas fejesës, Lulja bën gjestin e madh

Lule Mustafa është motra e vogël e Motrave Mustafa.Ajo u fejua vetëm pak ditë më parë, shkruan ORAinfo. Nga fejesa e saj kemi parë pamje...

Egzona na prezanton me fustanat e saj, secili po duket më ‘përrallorë’ se tjetri

Ajo është një emër tejet i njohur në publik.Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo. paraqitjet e saj ato që...

Pak ditë pas ndarjes nga Nora, Roberti na prezanton vajzën që ia mori zemrën

Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre.Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo. Nga...

Agnesa lajmërohet nga plazhi, merr gjithë vëmendjen trupi i saj

Agnesa Vuthaj është modelja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo u bë e pëlqyera e publikun që në daljen e parë dhe e...

Azra dhe Xhenku martohen, publikohen foto të rralla nga prapaskenat e serialit

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar si në Turqi ashtu edhe jashtë saj. Ai po transmetohet edhe për publikun...

Nora nuk po mund ta përballojë ndarjen nga Roberti, merr vendimin e papritur

Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka disa ditë që janë ndarë.Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan...

Stay connected

75,195FansLike
967FollowersFollow
- Advertisement -

Latest article

Veseli: Mos ju besoni atyre që thonë se nuk e heqin taksën, do ta...

Kandidati për kryeministër, Kadri Veseli, iu ka kërkuar qytetarëve që të mos iu besojnë kundërkandidatëve kur thonë se do ta heqin taksën. “Nuk janë të...

Presidenti Thaçi pritet nga Lartmadhëria e tij, perandori Naruhito, bisedojnë për paqen në botë

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot është pritur nga Lartmadhëria e tij, perandori Naruhito i Japonisë. I përcjellë nga zyrtarët e oborrit...

Diplomojnë 416 kadetë të rinj në polici

Me rastin e diplomimit të gjeneratës së 54-të të policisë së Kosovës, drejtori i përgjithshëm i policisë, Rashit Qala, sot policia është një organizatë...