Home Photography

Photography

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Kim, si nuk e keni parë asnjëherë

0
Kim Kardashian ka bërë një paraqitje ku tregon asetet e saj në jelek dhe kilota derisa ka pranuar se flokët e saj si valë...

Blerona tashmë e zbulon edhe kërthizën

0
Blerona Zeqiri lirshëm mund të thëmi se është personazhi më j përfolur që nga fundviti i 2019-tës. Kjo për shkak ndryshimeve që ka bërë...

Melinda qëllimisht nuk i vendos reçipetat(ne Instagramin e saj)

0
Reperja mitrovicase Melinda Ademi është një femër që gëzon një trup me linja bombastike të cilat nuk heziton ti ekspozoj në çdo imazh. Duke...

Albumi(foto): Lei Kraja “thyen” karantinën me bikini

0
Moderatorja e sportit, Lei Kraja, ka shijuar në maksimum karantinën, pasi shpesh ajo e ka thyer atë duke postuar foto me bikini nga arratisjet...

Luana Vjollca vazhdon të publikojë fotografi(Instagram) atraktive me pamjen e saj të re

0
Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, ka pozuar së fundmi për revistën e famshme turke, “Modda Turkey”. Në intervistën për këtë revistë, Luana...

E dashura e Ledrit, shfaqet plot stil në rrjetet sociale

0
E dashura e Ledrit, Sara Hoxha është tejet e përfolur nga mediat rozë. Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto të bukur, ku...

KJO ËSHTË FOTOJA MARRAMENDËSE E ARTA NITAJ QË PO ÇMEND RRJETIN

0
Kjo është fotoja marramendëse e Arta Nitaj që po çmend rrjetin Aktorja shqiptare, Arta Nitaj, di mjaft mirë si ta marrë vëmendjen e ndjekësve. Nga pozat...

Prezenton Instagramin e saj “Dyshja juaj e preferuar”, kafeja e mëngjesit dhe Demi Rose

0
Është gjithmonë në qendër të vëmendjes e kjo fal linjave të saj. Modelja Demi Rose që famë e ka të fokusuar kryesisht në Instagram...

Kejvina në krahët e reperit shqiptar! Çfar bukuroshe e citojnë

0
Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, me paraqitjet e saj ka bërë që të jetë në fokus të mediave dhe të publikut. Përmes paraqitjeve nëpër...

Modelja ruse në super formë, shikojani belin e hollë!

0
Modelja e famshme ruse, Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.E veshur me rroba që nxjerrin në pah linjat e trupit...

Stay connected

76,457FansLike
865FollowersFollow
- Advertisement -

Latest article

Veseli godet partitë që keqpërdorën temat nacionale si reciprocitetin e dialogun për interesa të...

0
Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka reaguar pas vendimit të qeverisë së Kosovës për heqjen e taksës 100 për qind. Veseli...

Majlinda shfaqet nga dhoma e një hoteli në Shqipëri, ekspozon trupin e saj bombastik

0
Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik. U bë e njohur fillimisht si e dashur...

Vazhdon qëndrimi i Vjosa Osmani në një linjë me VV-në

0
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani, e cila ka kundërshtuar edhe krijimin e Qeverisë Hoti, ka reaguar pas vendimit...