Saturday, January 23, 2021
Home Shëndetësi dhe Teknologji

Shëndetësi dhe Teknologji

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

DIKUR U TALL ME APPLE,TASH EDHE SAMSUNG GALAXY S21 DUHET TË VIJË PA MBUSHËS

Të enjten, 14 janar, Samsung do të prezantojë telefonin inteligjent të saj të ri Galaxy S21. Detajet teknike të këtij telefoni tashmë i kemi...

APPLE PO BËN GATI NJË IPHONE KREJT TJETËR

Apple po punon për një telefon të ri që do të përfaqësojë një lloj krejtësisht të ri të pajisjeve për atë kompani të njohur. Ai...

SHITJET NË RRITJE, AMAZON BLEN NJËMBËDHJETË AVIONË PËR TË SHËRBYER POROSITË

Përderisa  linjat ajrore zvogëlojnë flotën e tyre, Amazon po blen avionë pasi pandemia Covid-19 rriti porositë e produkteve por uli trafikun e udhëtarëve në...

Stay connected

75,302FansLike
- Advertisement -

Latest article

PZAP thotë se ende s’kemi pranuar asnjë ankesë rreth procesit të certifikimit

0
PZAP: Ende s’kemi pranuar asnjë ankesë rreth procesit të certifikimit. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk i ka certifikuar listat zgjedhore të Lëvizjes Vetëvendosje, Aleancës për...

Sërish paralajmërohen reshje dhe vërshime

0
Paralajmërohen reshje dhe vërshime sërish. Instituti Meteorologjik i Kosovës ka paralajmëruar reshje për dy ditët e ardhshme. Reshjet të cilat pritet të fillojnë nga sot fillimisht...

Zhduket një vajzë që 4 ditë në Prishtinë

0
Prishtinë, zhduket një vajzë që 4 ditë. Një vajzë në Prishtinë është zhdukur që nga 19 janari. Rastin e ka raportuar në Polici motra e saj...