Çfarë po ndodh mes Stresit dhe Don Xhonit

-

Siç duket miqësisë së Don Xhonit dhe Stresit i ka ardhur fundi…

E gjitha nisi kur në një postim ditën e sotme teksa tregonte po tregohej një koment i reperit Stresi i cili sugjeronte Yll Limanin për përfaqësues në Eurovision 2025.

Pas kësaj, një ndjekës shkruajti në postimin e “Prive” se propozonte rap-artistin Don Xhonin.

Mirëpo Stresi nuk e ka lënë me kaq dhe i ka bërë “reply” duke i shkruajtur: “Po si jo! Dhe gjyshen time j’ua sjell se e ka zërin shumë karakteristik”, shoqëruar komentin me disa “emoji” duke qeshur.

Mos ndoshta sapo e hodhi thumbin dhe ky është një diss për Don Xhonin? Pritet një reagim prej këtij të fundit… burimi GazetaSinjali

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit