Dalin pamjet: Momenti kur Kejvina godet Luizin shuplakë gjatë spektaklit

-

U përfol se gjatë debatit midis Luizit dhe Kejvinës, kjo e fundit e ka goditur me shuplakë.

Në televizion sigurisht nuk u dha asgje dhe ende nuk qarkullojnë video të këtij momenti nëpër rrjetet sociale.

Por, në oborr pikërisht për këtë temë po fliste Dea Mishel dhe Kejvina.

Dea thotë se një shpullë nga vajza për djalin nuk i duket e tmerrshme dhe Kejvina përsërit disa here se ajo nuk është penduar për shpullën ndaj Luizit.

Sot janë publikuar pamjet e këtij moment që janë fshehur që nga e shtuna gjatë Primet.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit