Degradon debati mes Rozës dhe Meritonit: Ti je pa burrni komplet

-

Debati i nisur mes Rozës dhe Meritonit në shtëpinë e Big Brothet Vip Albania 3 ka degraduar.

Roza e akuzoi Meritonin se “shiti shokun” referuar rastit me Romeon dhe të njëjtën gjë sipas saj ka bërë edhe me Vesën.

Roza: Me i ra tjetrit për interes, o Meriton mezi prita me gjet rastin me të ra.

Françeska: Dil nga hija e Romeos, ai ta nguli ty

Roza: Ti Meriton nuk e ke konceptin të jesh lider. Me ty e kam tek e tek, në rregull?

Roza: Nuk e ke fjalorin tënd, në rregull Meriton. Unë zari Romeos? Seriozisht e ke, e kam të drejtën time ta mbroj shokun që ti e tradhtove

Meritoni: Kur fola me Jul Dedën pse hidheni krejt dhe paska pasë të drejtë

Roza: O Meriton bëhu burrë Meriton. Ta kam bërë benë Meriton. O njeri i pafytyrë, o njeri që prek pikat e dobëta. Merresh me lajme false, i nxjerr shokut…A ke testikuj o burri i Big Brother?

Meritoni: A e sheh çka flet, çfarë fjalori ke, je vajzë artiste, je pjesë e televizionit.

Roza: Ti je pa burrni komplet. Je i pabesë, je tradhtar me shokët dhe tradhtar me Vesën.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit