Dënohet me burg ish ministri i brendshëm

-

Sapo Apeli i GJKKO-së vendosi që të dënojë me 3 vite e 4 muaj burg ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, ky i fundit e ka pritur qetësisht vendimin.

Ndonëse ka bërë disa lëvizje që tregonin nervozitet, Tahiri shpesh herë prekte syzet dhe buzëqeshte me ironi.

Ai ka refuzuar që të fliste për mediat nga salla e gjyqit.

 

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit