Ditën kur u dha lajmin për ndarje nga Nora, shikoni ku ishte Roberti me Reneen

Robert Berisha dhe Nora Istrefi më nuk janë bashkë. Është Roberti ai që e ka konfirmuar se ai dhe Nora janë ndarë.Përmes një postimi në Instagram, Roberti e ka konfirmuar ndarjen, ndërsa ka thënë se vazhdon të ketë miqësi të mirë me Norën, përcjell ORAinfo.

“Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë.. dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën”, ka thënë ndër të tjera Roberti në njoftimin e tij për ndarje nga Nora Istrefi.

E në ditën kur e dha lajmin se është ndarë nga Nora, Roberti ka dal në piknikë me vajzën e tij, Renee.Ai në një video t të publikuar në rrjetet sociale shihet duke u relaksuar në Brezovicë me vajzën e tij. Aty sigurisht që ka munguar Nora Istrefi. /ORAinfo/