“Do ishte tmerr nëse…”/ Fifi përplaset me Ilirin: E di ti çfarë kam thënë unë?

-

Në Post Big Brother VIP, Fifi është përplasur me Ilirin duke i bërë pyetje nëse e di se çfarë ka folur për të pasi ka dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ndër të tjera, Fifi tha se Iliri e ka ruajtur veten nga kamerat, ndryshe nga çfarë ka bërë ajo duke e lënë veten të lirë.

Fifi: E di ti çfarë kam thënë unë?

Iliri: Ti e di çfarë ke thënë.

Fifi: Unë atë ditë që kam dalë kam thënë që fiton Iliri ose Arjola.

Iliri: Unë kam ditur atë që ke thënë kur ke ardhur brenda shtëpisë. Po kur e ke thënë këtë?

Fifi: Kur kam dalë nga shtëpia se e kam parë një katërshe finaliste. Kam dashur Ilirin, Monikën, Arjolën dhe Donaldin. Prandaj i kam thënë Arjolës fito, Monikës i kam thënë shko në finale për mua ndërsa Donaldit i kam thënë fito për mua. Për lojën e Ilirit, mendoj se është më i mirë jashtë se brenda. Mendoj se është kontraktu nga kamerat. Unë u shpërfytyrova komplet, mendova që jam në shtëpi, shyqyr që nuk kam sharë se do ishte tmerr. Iliri e ka ruajtur pak veten.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit