Donaldi i vesh mbrapsht tirqit – do të shkriheni së qeshuri

-

Donald Veshaj është njëri ndër personazhet më të komentuar në show bizin shqiptar.

Donaldi ka qenë kryefjalë e mediave rozë çdo ditë, shkruan “Kosovarja”. Ai tashmë është njëri ndër finalistët e “Big Brother VIP”.

Dje ka qenë Pavarësia e Kosovës dhe me këtë rast banorët kanë veshur veshjet kombëtare për të festuar.

Por, ajo që ka rënë në sy është se Donaldi nuk i kishte veshur si duhet veshjet.

Pjesën e poshtme të veshjes aktori i kishte veshur prapsht.

Epo, ja që edhe këto detaje të vogla bien në sy. /Kosovarja/

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit