Donaldi s’është i pari, Beatrix i kishte dedikuar këngë edhe ish-të dashurit

-

Ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe njëkohësisht këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë në vëmendje edhe pas eksperiencës në “Big Brother VIP”.

Ajo është në top lajmet e mediave pas marrëdhënies që krijoi brenda shtëpisë me aktorin dhe artistin, Donald Veshaj, shkruan “Kosovarja”.

Ky i fundit është në finalen e lojës derisa partnerja e tij, Trixa po i jep mbështetje atij.

 

Por, para disa javësh artistja i dedikoi edhe këngë Donaldit, teksti i së cilës lidhej me të dy dhe paragjykimet e njerëzve.

Por, ky gjest nuk është hera e parë që e bënë Beatrix, pasi së fundi është bërë virale në rrjet një video ku Beatrix është me ish – të dashurinë.

Bëhet fjalë për Ervin Canollin, gjë të cilën e kishte zbuluar ajo në një skenë kërcimi derisa ishte krahë tij dhe përpara një publiku të tërë.

VIDEO KETU 

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit