Duda Balje për kryeministrat: Avdullah Hoti ishte i butë, Albin Kurti është shumë më strikt

-

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, është pyetur për një koment që ka për kryeministrat e Kosovës.

Përgjigja e saj nuk ka munguar për ish-kryeministrin Ramush Haradinaj, kryeministrin aktual Albin Kurtin, derisa Avdullah Hotin e cilëson si kryeministër “të butë, të kuptueshëm”.

“Albini është shumë më strikt. Avdullah Hoti ka qenë shumë i butë dhe i kuptueshëm”, tha ajo në KlanKosova.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit