Duda Balje uron festën e pavarësisë: Urime ditëlindjen shteti im i dashur

-

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka bërë një urim të veçantë në këtë ditë.

Balje ka postuar disa foto ku shihet e veshur me një veshje me elemente dhe ngjyra kombëtare.

E veshur me një fustan të zi dhe një xhaketë të kuqe, të qëndisur me gurë.

“Urime ditëlindjen shteti im i dashur”, shkroi deputetja Balje.

Duda përndryshe ka 14 vite që është pjesë e Kuvendit të Kosovës i deputete e zgjedhur me vullnetin e popullit.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit