Dy kosovaret që janë pjesë e “Për’puthen” marrin një vendim të rëndësishëm

-

Laureta dhe Rrushe Zyba janë dy konkurentet nga Kosova që janë pjesë e Për’puthen.

Tashmë kur të dyja janë pjesë e këtij formati, vajzat kanë sqaruar diçka.

Në puntatën e mbrëmshme, motrat Zyba u kanë dhënë ultimatum djemve.

Rrushja ishte ajo e cila sqaroi se në momentin që njëri nga djemtë del në takim me motrën e saj Lauretë, ajo nuk do të dalë kurrë me të.

Bora ishte ajo e cila tha se do të ishte krejtësisht normale të dilnit me të njëjtin djalë derisa nuk keni pëlqim të fortë, por Laureta ishte ajo e cila insistoi duke sqaruar se nuk ndodhë një gjë e tillë.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit