Dy tërmete të forta dridhin këto vende

-

Dy tërmete kanë goditur Turqinë në mbrëmjen e sotme.

Tërmeti i parë raportohet se ka qenë me magnitudë 4.5 ndërsa i dyti me magnitudë 3.9.

Kujtojmë që vetëm një vit më parë Turqia dhe Greqia u goditën nga një tërmet i fortë ku pati viktima, të plagosur dhe dëme të shumta materiale.

 

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit