E dhimbshme: Dalin pamjet prekëse të Liridonës së vrarë kur ishte shtatzëne

-

Liridona është gruaja e cila dyshohet se u vra nga bashkëshorti i saj, Naim Murseli, që iskenoi një plaçkitje.

Ai tashmë është arrestuar dhe ka pranuar se ka porositur vrasjen e gruas.

Ata kishin dy fëmijë së bashku dhe më poshtë gjeni një pamje të kohës kur Liridona ishte shtatzënë.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit