E kush thotë që nuk vidhen libraritë? (Video)

-

Libraria Nobel në Shkup së fundmi ka marrë vëmendjen e vjedhësve, shkruan Pa Censurë. Përmes kamerave të sigurisë, stafi i librarisë Nobel kanë vërejtur se pas mesnate hajnat kanë bërë vjedhje në objekt. Këta të fundit, në video shihen duke kontrolluar sirtaret dhe duke kërkuar për para.

E sigurisht, cilit grabitës do ti shkonte mendja të vidhte libra!?

Video e plotë e plublikuar nga libraria Nobel:

VIDEO KETU 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit