E pabesueshme: Kaq shumë ka rënë në peshë Big Mama

Çdo ditë po bie në peshë, askush nuk e ka besuar se Big Mama do bëhet kaq “hot”.Big Mama po vazhdon të jetë një prej femrave më të suksesshme në vend edhe si këngëtare edhe si moderatore në të dy rrugët që ka zgjedhur ia ka dalë mbanë.

Përderisa kohë më parë ajo komentohej e përflitej për kilogramët e saj të tepërt ka kohë që Big Mama ka realizuar ëndrrën e saj më të madhe duke u transformuar në një Big me bel të hollë, shkruan Kosovarja.Ndryshimi i saj e ka bërë që të rrëmbejë edhe një numër më të madh ndjekësish e fansash. Ajo njihet edhe si një femër e dashur dhe e çiltër.

Jo rrallë herë Bigu falë punës që bën e ka qeros vetën me pushime luksoze në vende të ndryshme, ku nuk kanë munguar as imazhet atraktive nga ana e saj.Është trupi i saj tani i transformuar që ka bërë që shumë meshkuj përreth saj të thyejnë kokën vetëm për ta shikuar.