E pabesueshme me çka i mbulon gjinjët Nora Istrefi

-

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, ka kohë që nuk ka prezantuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Nora që dikur ishte tejet prezente, tashmë ka nisur të duket më pak, e ndoshta për këtë ka ndikuar edhe pandemia, shkruan “Kosovarja”.

Ylli i muzikës ka shumë stil, e në shumë raste shfaqet edhe mjaftë ekstravagante.

Në këtë foto, këngëtarja shihet e veshur me një fustan interesant, transparent dhe që gjoksin ja mbajnë ca rruza të bardha. /Kosovarja/

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit