E papritur, Ronaldo mund të transferohet në këtë skuadër

-

Ronaldo mund të transferohet në Inter Miami.

Cristiano Ronaldo mund të kalojë në Amerikë, tek Inter Miami.

E ardhmja e yllit portugez vazhdon të diskutohet, pavarësisht mbylljes së merkatos.

Ronaldo nuk është i lumtur në ‘Old Trafford’ dhe është në kërkim të një zgjedhje të situatës së tij.

Sipas ‘Daily Star’, Inter Miami do jetë destinacioni i radhës për portugezin, përcjell lajmi.

Klubi nga Amerika po planifikon një ofertë prej 10 milionë funte drejt Man United për lojtarin.

Djajtë e Kuq thuhet se janë gati ta lënë atë të largohet për 10 milionë funte dhe skuadra e MLS Inter Miami shpreson ta joshë atë me një kontratë masive që mund ta shohë atë të fitojë 30 milionë funte në vit.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit