E pazakontë: 21-vjeçarja vdes pasi ia zunë frymën flokët gjatë kohës sa ishte në intervistë

-

21-vjeçarja ka ndërruar jetë në mënyrë të çuditshme.

Një shitëse shtatzënë u mbyt nga flokët e saj gjatë një interviste pune pasi u ngatërrua në një makinë fabrike e cila i këputi kokën.

Umida Nazarova, 21 vjeç, po aplikonte për një punë të re në fabrikën Svarmet në Borisov, Bjellorusi, e cila prodhon tela saldimi dhe elektroda, kur anëtarët e lartë të stafit e treguan atë rreth fabrikës.

Gjatë turneut, flokët e saj të lëshuara papritmas u kapën në një makinë dhe i mbështjellën rreth qafës dhe ajo u bllokua dhe u mbulua me gjak.

Përkundër kësaj, ajo ende pësoi lëndime fatale dhe nuk u kthye kurrë në vetëdije.

Babai i saj Dmitry tha se rregullat e sigurisë ishin thyer. Ai tha: ‘Ata morën dy jetë, ajo ishte shtatë javë shtatzënë

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit