E veshur me minifund, Dhurata ‘ҫmend’ ndjekësit me këtë paraqitje

Dhurata Ahmetaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo ka një kohë që nuk është aktive me projekte muzikore, shkruan ORAinfo.

Dhurata vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/