Edhe një bukuroshe në Kuvendin e Kosovës

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje njihet si deputetja më e bukur dhe për këtë shkak është komentuar shumë në media. Mirëpo së fundmi vendin e më të bukurës Dudes duket se do ja marrë një tjetër deputete.

Bëhet fjalë për Rezarta Krasniqin e cila është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave sot. Ndryshe nga Dudja, Rezarta është brune.

Ajo do të jetë në listën e LDK-së për deputete. Indeksonline mëson se partia e Mustafës ka marrë vendimin, që Rezarta të përfaqësojë Vushtrinë./kosovarja