Edhe Stresi del kundër Babastars: Noizy është më i miri

Stresi ka befasuar me deklaratën e tij për ish-labelin që e ka përkrahur gjithmonë.Në Shqipëri ka një tendencë që të ketë një ‘luftë’ mes reperëve të cilët i dedikojnë ‘disse’ të shumta njëri-tjetrit.

Dhe një nga konfliktet më të vjetër është ai mes Stresit dhe Noizyt.Teksa Arkimed Lushaj i njohur si Stresi u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të tij në ‘Instagram’ ka surpizuar me njërën nga përgjigjet.

“Kush është më i mirë, Noizy apo Skivi?“- e pyet njëri nga fansat.“I pari,”– është përgjigjur reperi, duke lënë të kuptojmë se mes tyre është shuar ajo “lufta” që ka ekzistuar gjithmonë.Mos vallë po përgatisin ndonjë surprizë të re?! Na mbetet të presim.