Edi Rama i thotë të moshuarës: Pusho, mua nuk më flet dot kështu

-

Në rrjetet sociale qarkullojnë video të takimit brenda ambienteve të Kuvendit të kryeministrit Edi Rama dhe një përfaqësie prej 3 personave që ishin në protestën para kuvendit të banorëve të “5 Majit” dhe të Laprakës.

Njëra nga gratë denoncon se takimi ishte thjesht propagandë dhe se nuk i ka dëgjuar.

“Regjistroi për vete dhe nuk na dëgjoi “ thotë banorja

Ndërkohë që dëgjohet Rama duke i thënë Nënë Lizës se kur ai është përballë nëna nuk fliste dot ashtu.

“Pusho! Protestuesja tregon çfarë tha Rama.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit