Edona akuzon Albyn: “Ka pasur mbi tre mijë partnerë”

-

“Ka pasur mbi tre mijë partnerë”, Edona akuzon Albyn.

Ndër dy banorët më të komentuara të Big Brother VIP Kosova padyshim janë Edona James dhe Alby Rydes.

Në një bisedë Lumbardhin, ai e pyet Edonën për një pyetje paksa të sikletshme në lidhje me numrin e partnerëve seksual që ka pasur.

Ndërkohë ajo i kthen dhe një shaka Albyt duke i thënë se ajo ka pasur më shumë së tre mijë partnerë.

Pjesë nga biseda:

Lumbardhi: Sa partnerë ke pasur?

Edona: Unë dy.

Alby: Çfarë janë këto pyetje? Po të pyesim ty ne se sa femra ke pasur?

Edona: Alby i ka pas nja tre mijë.

Alby dhe Lumbardhi kanë kaluar shumë kohë së bashku dhe janë afruar shumë. Por nuk zgjati shumë kjo “romancë” mes tyre pasi ata shumë shpejt janë distancuar.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit