Edona s’i jep “pesë pare”, u tregon çështje intime banorëve

-

Edona u ka treguar Lumbardhit, Kaderit dhe Alby shumë detaje për intimitetin në jetën e saj.

Ajo u ka folur për një përvojë në seks që e pati me një person pasi e kishte bërë një operacion.

Rrëfimet e saj dhe metoda se si i tregonte i ka bërë të qesh shumë Lumbardhin, Albyn dhe Kaderin shkruan 02press.

Edona s’i jep “pesë pare”, u tregon çështje intime banorëve – Big Brother VIP Kosova – YouTube

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit