Egzona zgjodhi fustanin më të bukur për në dasmë, grimi i saj mori vëmendjen

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publik.Ata janē martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Edhe pse janë shumë të angazhuar në profesionet e tyre, ata gjithmonë gjejnë kohë të kalojnë me familjen.

Egzona është shumë aktive në rrjete sociale.Së fundi, ajo dhe Albatriti kanë shkuar në një dasmë ku veshi fustanin më të bukur që ka, e grimi i saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/