Einxhel ka një kërkesë të veçantë për presidenten Osmani

-

Vetëm edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother VIP.

Gjatë ditës së sotme ata kanë diskutuar shumë gjëra të ndryshme mes vete.

Donaldi dhe Einxhel kanë zhvilluar disa diskutime së bashku.

Einxhel ishte ajo e cila kishte një kërkesë të veçantë për presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

Ajo ka kërkuar nga Osmani që t’i përshëndes banorët e Big Brother VIP.

Këtë kërkesë ajo e përsëritur disa herë.

“Duam një përshëndetje nga presidentja e Kosovës, duam një përshëndetje nga Vjosa” thoshte duke insistuar ajo.

Në shtëpinë e Big Brother VIP kanë mbetur vetëm katër banorë finalistë.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit