Einxhel Shkira shpërthen në lot, Top Channel ia plotëson ëndrrën e kahmotshme

-

Pas Ilirit, edhe Einxhel Shkira ka fituar një vend pune në Top Channel.

Fondacioni “Dritan Hoxha” ka zgjedhur Einxhel Shkirën që të drejtojë një emision të ri në Top Channel.

Emisioni ka të bëjë me vajzat dhe gratë që nuk kanë pasur mundësi të arsimohen, gra e vajza që kanë nevojë për mbështetje, që nuk kanë pasur mundësi të arsimohen.

Einxhel ka shpërthyer në lot pas kësaj surprize të marrë.

“Më duket e pabesueshme, falenderoj pafund Sara Hoxhën dhe e vlerësoj shumë që më ka zgjedhur mua”, tha Shkira.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit