Einxhell takon babain pas katër muajsh: Me vjen për të qarë se e kishim lënë…

-

“Big Brother Albania VIP” po vijon dhe duket se “Vëllai i Madh” ka vendosur ti surprizojë mahnitshëm banorët.

 

Surpriza e parë i është bërë Einxhel Shkires, moderatores luftarake që e konfirmoj forcen e saj në këtë “Big Brother”.

Arbana, ka folur gjerë e gjatë për Einxhel, duke i thënë “bravo” për kurajon dhe vendosmërinë, shkruan “Kosovarja”.

Në finale, “Vëllai i Madh”, ka vendosur që Einxhellin ta befasojë me ardhjen e të atit në soektakël. Emocionet preken kulmin në çdo pjesë të takimit.

 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit