Elita Rudi përfundon në spital nga sherri i vajzës

-

Përkujdesi i prindërve për fëmijët gjithmonë është maximal.

Në mënyra të shumta, secili mundohet që të kujdesët për fëmijën në mënyrën më të mirë, shkruan “Kosovarja”.

Me këtë gjë po përballet edhe Elita duke u përkushtuar për djalin dhe vajzën, ku edhe shumë herë me ndjekësit që ka ndan momente të ndryshme nga përditshmëria.

Derisa pyetët nga ndjekësit se a shkaktojnë dëme në shtëpi, ajo e tregon me fakte përmes një fotografie.

Këtu mund ta shihni ku Bota kishte thyer pasqyrën duke lënduar prezantuesen, e cila vet kishte përfunduar në spital por fatmirësisht për vogëlushen nuk kishte ndonjë lëndim.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit