Enca djegë rrjetin, poston video duke dridhur të pasmet

-

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia është komentuar gjithmonë për linjat e nxehta.

Ajo vazhdimisht shfaqet provokuese në rrjetet sociale, ku ekspozon linjat e saj.

Së fundmi, Enca ka postuar në Instagram një video duke bërë “twerk” dhe nxjerrur në pah të pasmet e saj.

“Ka ca kohe qe Instagrami s’e meriton nxehtesine time, ndaj postime te ngjashme i gjeni te linku ne bio”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit që Enca ka lansuar është ajo me titull “Rakia” rreth një vit më parë, e cila u prit shumë mirë nga publiku.

VIDEON MUND TA SHIKONI KËTU.

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit

WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE