Enca nuk ndalet, kështu shfaqet në paraqitjen e fundit!

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, arrin gjithmonë të marrë vëmendjen e ndjekësve të saj përmes rrjeteve sociale. Enca përndryshe ka qenë mjaft aktive gjatë vitit te kaluar me projekte muzikore të shumta, të cilat janë pritur gjithnjë mirë nga publiku.

Këngëtarja Enca Haxhiu pritet që ta bëj paraqitjen e parë s//si për sivjetAjo do të jetë e ftuara e Luana Vjollcës në emisionin “Shiko kush luan”, dhe nuk ka munguar me disa foto pak para emisionit.

Ajo shihet se ka të veshur një fustan të zi ku e ka theksuar gjoksin e saj s//i. Ndryshe, Enca ka paralajmëruar se sivjet do të jetë tepër aktive në muzikë. Ajo përpos këngëve ka paralajmëruar edhe realizimin e një albumi muzikorë.