Era Istrefi mahniti fansat me paraqitjen e fundit

Era Istrefi është një ndër personazhet më të përfolura në vend dhe jo vetëm.

Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

 

Era është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo po duket më bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/