Eskalon situata, debati i ashper mes Ganiut dhe Bucit!

-

“40-vjeçar i shfrenuar”, Ganiu debaton me Bucin.

Nuk kanë fund diskutimet në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Kosova’. Tensionet mes banorëve sa vijnë e shtohen. Buci dhe Ganiu janë përfshirë në një debat ku nuk kanë munguar as etiketimet ofenduese.

Teksa ndodheshin në dhomë e gjumit, Buci iu drejtua Gani Gërmisë duke i thënë ‘vogëlush’. Ndërkohë, ky i fundit nuk ja përtoi duke i përmendur rastin me Santianën dhe duke e quajtur 40-vjeçar i shfrenuar.

“Vogëlushi është i dëshmuar, nuk ka ardhur këtu të dëshmohet, ti në moshën 40-vjeçare je duke tradhtuar në format më të këqija, ku është sensi i jetës, kuptimi i lojës, çka don me iu tregu shqiptarëve, 40-vjeçari i shfrenuar”, është shprehur Gani Gërmia.

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit