Festa e qytetarëve në përvjetorin e Pavarësisë, nuk mungojnë as daullet e vallja

-

Anembanë vendit sot po shënohet 14 vjetori i Pavarësisë së Kosovës.

Duke filluar nga orët e para të mëngjesit kjo datë është shënuar me organizime të ndryshme.

Pak më parë ka përfunduar edhe parakalimi i ushtarëve të FSK-së si dhe Policisë së Kosovës.

E qytetarë të shumtë u mblodhën edhe sot për të parë këtë parakalim, por edhe për të festuar në sheshet e Prishtinës.

E padyshim aty nuk munguan as daullet e muzika, e dikush nuk hezitoi as t’ia nis valles

VIDEO KETU 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit