Fiti pas dobësimit, bën një ndryshim të madh edhe në pamje

Filloreta Raçi është emri i këngëtares që në publik njihet me emrin artistik, Fifi.Ndonëse e re në moshë, Fifi tani është një këngëtare dhe tekstshkruese e shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për paraqitjet e saj sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete për të humbur kilogramët e tepërt.

Fifi, përmes disa postimeve në Instagram, ka bërë të ditur se ka ndryshuar pamjen, ngase shkurtoi flokët.Kaq joshëse po duket ajo në pamjen e re. /ORAinfo/