Fjolla Morina shfaqet superseksi me poza nga prapa!

-

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina ka ardhur me të tjera poza provokuese.

E veshur e vëra në të zeza, duke theksuar gjoksin dhe belin, këngëtarja kompletoi dukjen edhe me një palë këpucë me platformë, doreza dhe një çantë.

Flokët e gjata me balluke i la të drejta dhe të lira, ndërsa shihet edhe me një makijazh të theksuar.

Fjolla u kujdes të vinte në pah format e saj atraktive të trupit, ndërsa edhe mori komente nga ana e  publikut që ishin kryesisht pozitive.

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit