Fjolla për Shën Valentin: Duro agjerues se ti je fitues

-

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina, ka bërë një publikim të nxehtë në Instagram.

Ajo ndau disa poza joshëse duke ekspozuar të pasmet si dhe gjoksin bombastik, shkruan Indeksonline.

Duro agjerus se ti je fitues. 😜
#UrimePerAtaQeFestojn 😂”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit, duke treguar që këtë vit, kjo datë, e ka gjetur ‘single’

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit