Flaka Krelani joshëse nga dhoma e gjumit, pozon me puro në dorë

Flaka Krelani duket joshëse në foton e fundit.Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani ka pozuar joshëse në Instagram.

Ajo ka zgjedhur që me ndjekësit ta ndajë një foto në të cilën shihet e veshur me të brendshme dhe e ka realizuar në dhomë të gjumit.

Këngëtarja shihet edhe me puro në dorë. Kujtojmë e ajo së fundmi e ka sjellur projektin më të ri muzikor me titull “Playa” në bashkëpunim me reperin amerikan Young Noble.