Flaka Krelani në mes të borës me bikini

-

Flaka Krelani është njëra ndër këngëtaret që merr më së shumti vëmendje.

Flaka ka një stil shumë të veçantë dhe kjo e bën atë të komentohet kudo, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ra në sy në profilin e saj në Instagram janë disa foto që ka postuar këngëtarja ku shihet me bikini në mes të borës.

Epo, që edhe kjo ndodh tek këngëtarët tanë. /Kosovarja/

PAMJE KETU 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit