Futbollisti i famshëm del pozitiv me koronavirus

Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Sulmuesi i Juventusit është infektuar me Covid-19 derisa është i grumbulluar me kombëtaren portugeze.

Pesë herë lojtari më i mirë në Botë do të izolohet dhe nuk do të bashkohet me klubit.