Gazetarja shkrihet së qeshuri me Beniadën

-

Benida vazhdon të pëlqehet shumë nga publiku por mënyrën se si i thotë gjërat.

Duke dashur të duket sa më e sinqertë, Benida gjatë emisionit përdori një shprehje të pakuptimtë, duke thënë “për kokën e zotit”, shkruan”Kosovarja”.

Gazetarja, Bieta Sulo nuk mund të ndalej së qeshuri, mirëpo Benida nuk po e kuptonte se çfarë po thoshte dhe vazhdonte të fliste.

Pavarsisht se shprehja ishte e pa kuptimtë, Beniadën e kuptojnë të gjithë për mënyrën e të folurit./Kosovarja/

VIDEO KETU 

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit