Gjakoset Don Gjoni, shtrihet në spital

-

Gjakoset Don Gjoni, shtrihet në spita

Këngëtari shqiptar, Don Xhon ka postuar një video ku shihet i gjakosur dhe i shtrire në spital.

Artisti nuk e ka bëre të ditur ende se nga erdhi si pasojë kjo gjendje, por besohet nga vozitja e tij e shpejt…

Shiko Videon ketu

spot_img

Follow us in Facebook,Instagram

113,363FansLike
887FollowersFollow

Postimet e fundit